Не можете покинути територію?
Потрібна допомога?

Залиште заявку і наші волонтери по-можливості зв'яжуться з вами

З величезним жалем, повідомляємо, що на даний момент наша організація не в змозі забезпечити евакуацію з Донецької та Луганської областей, а також з тимчасово окупованих територій України. Якщо вам необхідно евакуюватися з вищевказаних територій, слідкуйте за офіційними джерелами інформації для оновлень ситуації щодо “зелених коридорів” та розкладу евакуаційного транспорту.

With the greatest regret, we should say that our organization is currently unable to evacuate from Donetsk and Luhansk oblasts, as well as from the temporarily occupied territories of Ukraine. If you need to evacuate from the above areas, follow the official sources of information to monitor the situation regarding the "green corridors" and the schedule of evacuation vehicles.

УВАГА! Ми звяжемось з вами тільки у разі наявності транспорту, це зараз проблема і ми її вирішуємо.

BlaBlaCar з нами!  

Водії, які їдуть і в них є вільне місце чи ті, які готові допомогти іншим і вивезти їх, можуть розмістити на сайті свою поїздку, а люди, яким протрібно виїхати, можуть її забронювати. 

Одразу хочемо озвучити, що враховуючи ситуацію, транспорту фізично мало, тому пропозиції на сайті будуть бронюватися дуже швидко. 


Сервіс BlaBlaCar є безкоштовним. Він нас підтримує та допомагає, за що ми йому сильно вдячні!

Водії ж можуть запропонувати безкоштовну поїздку, додавши до свого імені слово “Волонтер”, наприклад, “Андрій Бойко (Волонтер), що допоможе людям швидше їх знайти. 

*Водій може вказати мінімальну ціну за поїздку, якщо йому по дорозі чи він допомагає безкоштовно чи просто надавати транспортні послуги.


В спілкуванні з водієм обговорюйте момент оплати пального, так як ваш шлях, який раніше міг займати 8 годин, зараз може займати всі 2-3 доби і ніхто не може зпрогнозувати наперед його тривалість. Тому, що ви будете стояти в пробці на виїздах з міст, на в’їздах в міста, де вас будуть перевіряти на КПП, і це може зайняти до 4-х годин, вам прийдеться стояти на заправках в черзі за бензином від 1 до 3-х годин і не один раз, адже на одне авто продають лише 20 л. 

Враховуючи те, що у вас сильно подовжиться шлях, водій втомлюватиметься і що є комендантська година, вам в дорозі десь прийдеться зупинятися, щоб переночувати (на сайті ви також можете залишити заявку на житло). Приймайте до відома ці факти при виїзді і не розраховуйте на швидку дорогу. 


Найшвидше зараз поки потяг. Там впускають всіх без квитків, це евакуаційні потяги, якими просто масово вивозять людей, у вагоні люди сидять і стоять в коридорах, щоб забрати максимум людей. 


Знайти транспорт

Шукаю іншу допомогу

Дякуємо
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Можу допомогти з медаптечками, одягом, іншим

Опишіть якомога детальніше чим можете допомогти
Дякуємо
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Still Confused What's Happening? It's a full-scale military invasion.

TWO
Three